Голем 3D електричен камин камин кој плени со својот изглед.

Tрупци кои жарат но и фантастичниот OptiMyst ефект на пламен. Опремен со термовентилатор и далечински управувач! Ефектот на пламен е независен од греењето.

Спецификација

Тежина (kg) 60 Категорија Камин за вградување
Кабел со утикач да Моќност на геење (kW) 1
Ефект на пламен независен од греењето да Енергија потребна за ефект на пламен (W) 400
Боја Црна Термовентилатор да
Ложиште OptyMyst Контрола на моќност на греење
Висина (mm) 749 Термостат
Широчина (mm) 733 Далечински управувач да
Длабочина (mm) 361
 
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [581.72 KB]