Имајте целосна слобода при креирањето на вашиот нов камин со „Касета 600“ наменет за вградување и…

Уникатен ефект на пламен, налик на холограм, лесен за вградување и уште полесен за управување!

Опремен со далечински управувач

 * нема вградено вентилатор за греење.

Спецификација

Тежина (kg) 12 Категорија касета за камин
Кабел со утикач да Моќност на геење (kW)
Ефект на пламен независен од греењето да Енергија потребна за ефект на пламен (W) 400
Боја / Термовентилатор
Ложиште OptyMyst Контрола на моќност на греење
Висина (mm) 171 Термостат
Широчина (mm) 564 Далечински управувач да
Длабочина (mm) 216
 
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [1.98 MB]