PRISMA 74″ електричен камин

Електричен камин кој се приспособува до вашиот ентериер!

LED светлата овозможуваат брза промена на бојата на кристалите а со тоа лесно приспособување на каминот до вашиот ентериер.

Спецификација

Тежина (kg)61.7Opti-myst
РезервоарМоќност на пламенот
КатегоријаЅиден каминКабел со утикачда
Моќност на греење (kW)1,2Ефектот на пламен независен од греењетода
Потрошувачка преку ефект на пламен (W)35Бојацрна
ТермовентилатордаДодатокакрилни ледени камења
Регулација на греењедаВисина (mm)493
ТермостатдаШирочина (mm)1883
Далечински управувачдаДлабочина (mm)187
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [694.78 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [4.69 MB]