Панормски, стилски и елегантен електричен камин за на вгардување на ѕид, збогатен со блескави стакленца.

Универзалниот карактер овозможува негово вградување во сите видови на простории. Опремен е со термовентилатор како и со далечински управувач. Ефектот на пламените е независен од греењето.

Спецификација

Тежина (kg) 40 Категорија Ѕиден камин
Кабел со утикач да Моќност на геење (kW) 1,20
Ефект на пламен независен од греењето да Енергија потребна за ефект на пламен (W) 300
Боја Црна Термовентилатор да
Ложиште Стакленца Контрола на моќност на греење да
Висина (mm) 494 Термостат /
Широчина (mm) 1277 Далечински управувач да
Длабочина (mm) 178
 
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [444.46 KB]

Пример за монтажа: