Еден од нај компактните електрични камини. Овозможува лесно вградување во различни простори.

Sliki od elektricen kamin VIOTTA

Цена: =15.450,00 МКД  (250 eur)

Спецификација

Тежина (kg)/Категоријавграден камин
Кабел со утикачдаМоќност на геење (kW)2,00
Ефект на пламен независен од греењетодаЕнергија потребна за ефект на пламен (W)130
БојаЦрнаТермовентилаторда
ЛожиштеOptyFlameКонтрола на моќност на греење
Висина (mm)660Термостат/
Широчина (mm)430Далечински управувач/
Длабочина (mm)280

Напомена: Упатството е од каминот Viotta de Lux. Разликата е во отсутвото на далачинскиот управувач

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [2.23 MB]