Касета 1000 со најверната имитација на пламен. Само за ексклузивни дизјани!

Еден од најверните електрични камини било кога произведен!

Опремен со далечински управувач

Спецификација

Тежина (kg) Категорија касета за камин
Кабел со утикач да Моќност на геење (kW)
Ефект на пламен независен од греењето да Енергија потребна за ефект на пламен (W) 400
Боја / Термовентилатор
Ложиште OptyMyst Контрола на моќност на греење
Висина (mm) 236 Термостат
Широчина (mm) 1017 Далечински управувач да
Длабочина (mm) 354
 
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [11.31 MB]