Електричен камин 26″ наменет за вградување

Спецификација

Тежина (kg) 21.5 Категорија камин за вградување
Кабел со утикач да Моќност на геење (kW) 2 кw
Ефект на пламен независен од греењето да Енергија потребна за ефект на пламен (W) 230
Боја црнa Термовентилатор да
Ложиште OptyFlame
Жаречки Дрва
Контрола на моќност на греење
Висина (mm) 597 Термостат да
Широчина (mm) 695 Далечински управувач да
Длабочина (mm) 224
 
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [660.32 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [764.17 KB]