Модерен и стилски електричен ѕиден камин со ефект Optiflame наменет за модерен простор.Опремен со термо вентилатор, контрола на греењето, термостат и далечински управувач. Ефектот на пламен е независен од греењето.

Рамката на каминот со нејзино едноставно вртење станува бела!

bizetled_czarny_580-580-2

Спецификација

Тежина (kg)23,5Категоријакамин за вградување
Кабел со утикачдаМоќност на геење (kW)2 кw
Ефект на пламен независен од греењетодаЕнергија потребна за ефект на пламен (W)130
БојацрнaТермовентилаторда
ЛожиштеOptyFlame
Жаречки Дрва
Контрола на моќност на греењеда
Висина (mm)620Термостатда
Широчина (mm)750Далечински управувачда
Длабочина (mm)180

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [542.97 KB]